Επισκέπτες:

** ***ΣΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΝΤΥΠΑ βρίσκετε και εκτυπώνετε το ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ απαραίτητο για τους μαθητές/μαθήτριες της Α' τάξης**************Το σχολείο κατά τη διάρκεια του Ιουλίου και Αυγούστου 2017 θα λειτουργεί κάθε Τρίτη (εκτός της Τρίτης 15/08/2017, οπότε θα λειτουργήσει Τετάρτη 16/08/2017) 9.00 - 13.00 *****.Στα ΝΕΑ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ *** ***

Κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο 2017, το σχολείο θα λειτουργεί κάθε Τρίτη, (εκτός της Τρίτης 15/08/2017, οπότε θα λειτουργήσει την Τετάρτη 16/08/2017) από 9:00 - 13:00.

Οι βεβαιώσεις συμμετοχής στις Πανελλλαδικές Εξετάσεις, θα δίνονται στους αποφοίτους τις ημέρες λειτουργίας του σχολείου.

Για τα μηχανογραφικά δελτία το σχολείο θα λειτουργήσει την Πέμπτη 6 Ιουλίου και την Παρασκευή 14 Ιουλίου 2017.

Οριστικοποίηση μηχανογραφικού ως 18/7/2017 (παράταση προθεσμίας υποβολής) .

Οι υποψήφιοι που  ενδιαφέρονται να υποβάλουν Μ.Δ. πρέπει οπωσδήποτε να προσέλθουν στο Λύκειο για να αποκτήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password). Μόνο μ' αυτόν τον προσωπικό κωδικό θα μπορούν να επισκέπτονται την ηλεκτρονική διεύθυνση http://exams.it.minedu.gov.gr, να μελετούν το Μ.Δ. και σε πρώτο στάδιο να κάνουν κάποιες προσωρινές προτιμήσεις (Προσωρινή Αποθήκευση).

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΝΕΑΣ (2ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ)

Όσοι ενδιαφέρεστε, μπορείτε από αύριο να παραγγείλετε το βιβλίο σε οποιοδήποτε βιβλιοπωλείο σάς εξυπηρετεί.
Από την Παρασκευή θα μπορείτε επίσης να το παραλάβετε απευθείας από τις Εκδόσεις Δωδώνη (Γραβιάς 15, στα Εξάρχεια) και ηλεκτρονικά από το site του Εκδοτικού.